SWG150-12-R-CN Sanken
  • Part Number: SWG150-12-R-CN
  • Manufacturer Name: Sanken
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 150W
  • Category: AC-DC Converters
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM