SWF240P-48-LC Sanken
  • Part Number: SWF240P-48-LC
  • Manufacturer Name: Sanken
  • Description: AC/DC CONVERTER 48V 240W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"