SJPZ-N27VR Sanken
  • Available: 4,010
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SJPZ-N27VR Sanken
    SJPZ-N27VR Sanken
    SJPZ-N27VR is manufactured by Sanken and is categorized in the Single Zener Diodes category. SJPZ-N27VR is described as DIODE ZENER 27V 2W SJP. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Sanken
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A