ZF5-15-01-T-WT-TR Samtec
  • More about ZF5-15-01-T-WT-TR Samtec
    ZF5-15-01-T-WT-TR Samtec
    ZF5-15-01-T-WT-TR is manufactured by Samtec and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. ZF5-15-01-T-WT-TR is described as CONN FFC BOTTOM 15POS 0.50MM R/A. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN