ZF5-10-03-T-WT Samtec
  • More about ZF5-10-03-T-WT Samtec
    ZF5-10-03-T-WT Samtec
    ZF5-10-03-T-WT is manufactured by Samtec and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. ZF5-10-03-T-WT is described as CONN FFC VERT 10POS 0.50MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE