TMM-117-01-SM-S-RA-012 Samtec
  • More about TMM-117-01-SM-S-RA-012 Samtec
    TMM-117-01-SM-S-RA-012 Samtec
    TMM-117-01-SM-S-RA-012 is manufactured by Samtec and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. TMM-117-01-SM-S-RA-012 is described as 2MM TERMINAL STRIP. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG