SNT-100-RD-G Samtec
  • More about SNT-100-RD-G Samtec
    SNT-100-RD-G Samtec
    SNT-100-RD-G is manufactured by Samtec and is categorized in the Shunts & Jumpers category. SNT-100-RD-G is described as CONN SHUNT 2POS. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Shunts & Jumpers from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Shunts & Jumpers
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V