SFSD-10-28-H-05.00-SR Samtec
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SFSD-10-28-H-05.00-SR Samtec
    SFSD-10-28-H-05.00-SR Samtec
    SFSD-10-28-H-05.00-SR is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. SFSD-10-28-H-05.00-SR is described as CABLE ASSY SOCKET 20POS 28AWG. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V