SCRUS-17-G-00.25-AMS-MB Samtec
  • Part Number: SCRUS-17-G-00.25-AMS-MB
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: SCRUS PANEL MOUNT SEALED USB CAB
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • More about SCRUS-17-G-00.25-AMS-MB Samtec
    SCRUS-17-G-00.25-AMS-MB Samtec
    ---> Other parts by Samtec
    ---> USB Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  USB Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD