RPCU-G-00.25-AMS-AM Samtec
  • Part Number: RPCU-G-00.25-AMS-AM
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: RECTANGULAR PANEL MOUNT CABLE US
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • More about RPCU-G-00.25-AMS-AM Samtec
    RPCU-G-00.25-AMS-AM Samtec
    ---> Other parts by Samtec
    ---> USB Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  USB Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK