MVAS-114-ZSGT-13 Samtec
  • Part Number: MVAS-114-ZSGT-13
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: CONN SOCKET PGA 114POS GOLD
  • Category: Transistor Sockets
  • Status:
  • More about MVAS-114-ZSGT-13 Samtec
    MVAS-114-ZSGT-13 Samtec
    MVAS-114-ZSGT-13 is manufactured by Samtec and is categorized in the Transistor Sockets category. MVAS-114-ZSGT-13 is described as CONN SOCKET PGA 114POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA