MHAS-181-ZMGG-15 Samtec
  • Part Number: MHAS-181-ZMGG-15
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: CONN SOCKET BGA 181POS GOLD
  • Category: Transistor Sockets
  • Status:
  • More about MHAS-181-ZMGG-15 Samtec
    MHAS-181-ZMGG-15 Samtec
    MHAS-181-ZMGG-15 is manufactured by Samtec and is categorized in the Transistor Sockets category. MHAS-181-ZMGG-15 is described as CONN SOCKET BGA 181POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Sockets and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Transistor Sockets from all manufacturers
    ---> Sockets by sub category
  • More About  Transistor Sockets
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V