MEC1-120-02-L-D-NP-A-K Samtec
  • More about MEC1-120-02-L-D-NP-A-K Samtec
    MEC1-120-02-L-D-NP-A-K Samtec
    MEC1-120-02-L-D-NP-A-K is manufactured by Samtec and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. MEC1-120-02-L-D-NP-A-K is described as CONN EDGEDUAL FMALE 40POS 0.039. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V