MEC1-120-02-L-D-NP-A Samtec
  • More about MEC1-120-02-L-D-NP-A Samtec
    MEC1-120-02-L-D-NP-A Samtec
    MEC1-120-02-L-D-NP-A is manufactured by Samtec and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. MEC1-120-02-L-D-NP-A is described as 1MM MINI-EDGE CARD ASSEMBLY. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH