MEC1-120-02-FM-D-NP-LC Samtec
  • More about MEC1-120-02-FM-D-NP-LC Samtec
    MEC1-120-02-FM-D-NP-LC Samtec
    MEC1-120-02-FM-D-NP-LC is manufactured by Samtec and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. MEC1-120-02-FM-D-NP-LC is described as CONN EDGEDUAL FMALE 40POS 0.039. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP