MEC1-120-02-F-D-NP-A-TR Samtec
  • More about MEC1-120-02-F-D-NP-A-TR Samtec
    MEC1-120-02-F-D-NP-A-TR Samtec
    MEC1-120-02-F-D-NP-A-TR is manufactured by Samtec and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. MEC1-120-02-F-D-NP-A-TR is described as 1MM MINI-EDGE CARD ASSEMBLY. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG