HSEC8-120-01-L-RA Samtec
  • More about HSEC8-120-01-L-RA Samtec
    HSEC8-120-01-L-RA Samtec
    HSEC8-120-01-L-RA is manufactured by Samtec and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. HSEC8-120-01-L-RA is described as 8MM HIGH SPEED DUAL R/A MO. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A