FFSD-20-S-12.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-20-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-20-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-20-S-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-20-S-12.00-01-N is described as CABLE ASSM .05" 40PS SGL END 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V