FFSD-20-D-12.00-01-N Samtec
  • Available: 130
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FFSD-20-D-12.00-01-N Samtec
    FFSD-20-D-12.00-01-N Samtec
    FFSD-20-D-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-20-D-12.00-01-N is described as CABLE ASSEM .05" 40POS F-F 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"