FFSD-17-D-24.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-17-D-24.00-01-N Samtec
    FFSD-17-D-24.00-01-N Samtec
    FFSD-17-D-24.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-17-D-24.00-01-N is described as CABLE ASSEM .05" 34POS F-F 24". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN