FFSD-05-S-20.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-05-S-20.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-20.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-20.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-05-S-20.00-01-N is described as CABLE FLAT 0.508M 30AWG 10 POS. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH