FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
  • More about FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-12.00-01-N Samtec
    FFSD-05-S-12.00-01-N is manufactured by Samtec and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. FFSD-05-S-12.00-01-N is described as CABLE ASSM .05" 10PS SGL END 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE