FCF8-20-01-L-03.55-S Samtec
  • Part Number: FCF8-20-01-L-03.55-S
  • Manufacturer Name: Samtec
  • Description: FCF8 CABLE ASSEMBLY
  • Category: Pluggable Cables
  • Status:
  • More about FCF8-20-01-L-03.55-S Samtec
    FCF8-20-01-L-03.55-S Samtec
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Pluggable Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Pluggable Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA