FC1-12-01-T-K Samtec
  • More about FC1-12-01-T-K Samtec
    FC1-12-01-T-K Samtec
    FC1-12-01-T-K is manufactured by Samtec and is categorized in the Flexible Fiber Optic Connectors category. FC1-12-01-T-K is described as 1MM SINGLE ROW CONNECTOR. Perfect Parts is a supplier of Fiber Optic Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Flexible Fiber Optic Connectors from all manufacturers
    ---> Fiber Optic Connectors by sub category
  • More About  Flexible Fiber Optic Connectors
    Fiber Optic Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE