DWM-50-54-G-S-335 Samtec
  • More about DWM-50-54-G-S-335 Samtec
    DWM-50-54-G-S-335 Samtec
    DWM-50-54-G-S-335 is manufactured by Samtec and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. DWM-50-54-G-S-335 is described as CONN HEADER SNGL .050 50POS GOLD. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Samtec
    ---> Board Rectangular Connector Spacers from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Board Rectangular Connector Spacers
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM