DW-10-10-T-S-450 Samtec
  • More about DW-10-10-T-S-450 Samtec
    DW-10-10-T-S-450 Samtec
    DW-10-10-T-S-450 is manufactured by Samtec and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. DW-10-10-T-S-450 is described as CONN HEADER 10POS 2.54MM AU. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE