DW-01-19-F-S-1060 Samtec
  • More about DW-01-19-F-S-1060 Samtec
    DW-01-19-F-S-1060 Samtec
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM