PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN SUNON
  • Part Number: PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 170X51MM 48VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN SUNON
    PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN SUNON
    PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PSD48H0AZBX-A(2).Z.GN is described as FAN AXIAL 170X51MM 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V