PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN SUNON
  • Part Number: PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 170X51MM 48VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN SUNON
    PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN SUNON
    PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN is described as FAN AXIAL 170X51MM 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK