PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN SUNON
  • Part Number: PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 170X51MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN SUNON
    PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN is described as FAN AXIAL 170X51MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V