PMD4808PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD4808PMB2-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD4808PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD4808PMB2-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD4808PMB2-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 80X38MM 48VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE