PMD4808PMB1-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD4808PMB1-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD4808PMB1-A.(2).GN SUNON
    PMD4808PMB1-A.(2).GN SUNON
    PMD4808PMB1-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD4808PMB1-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 80X38MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA