PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2408PMB3-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 80X38MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM