PMD2407PTV1-A.GN SUNON
  • Part Number: PMD2407PTV1-A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2407PTV1-A.GN SUNON
    PMD2407PTV1-A.GN SUNON
    PMD2407PTV1-A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2407PTV1-A.GN is described as FAN AXIAL 70X25MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH