PMD2407PTB1-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD2407PTB1-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2407PTB1-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD2407PTB1-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2407PTB1-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 70X25MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG