PMD2406PTV3-A.U.GN SUNON
  • Part Number: PMD2406PTV3-A.U.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2406PTV3-A.U.GN SUNON
    PMD2406PTV3-A.U.GN SUNON
    PMD2406PTV3-A.U.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2406PTV3-A.U.GN is described as FAN AXIAL 60X25MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM