PMD2406PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD2406PMB2-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X38MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2406PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD2406PMB2-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2406PMB2-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 60X38MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"