PMD2406PKB4-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD2406PKB4-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2406PKB4-A.(2).GN SUNON
    PMD2406PKB4-A.(2).GN SUNON
    PMD2406PKB4-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2406PKB4-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 60X20MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP