PMD2406PKB2-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD2406PKB2-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD2406PKB2-A.(2).GN SUNON
    PMD2406PKB2-A.(2).GN SUNON
    PMD2406PKB2-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD2406PKB2-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 60X20MM 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM