PMD1208PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD1208PMB2-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1208PMB2-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD1208PMB2-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PMB2-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 80X38MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM