PMD1208PMB2-A(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PMB2-A(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • Available: 213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PMD1208PMB2-A(2).GN SUNON
    PMD1208PMB2-A(2).GN SUNON
    PMD1208PMB2-A(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PMB2-A(2).GN is described as FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F