PMD1208PKV3-A.GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PKV3-A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1208PKV3-A.GN SUNON
    PMD1208PKV3-A.GN SUNON
    PMD1208PKV3-A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PKV3-A.GN is described as FAN AXIAL 80X20MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB