PMD1208PKV2-A.GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PKV2-A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1208PKV2-A.GN SUNON
    PMD1208PKV2-A.GN SUNON
    PMD1208PKV2-A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PKV2-A.GN is described as FAN AXIAL 80X20MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK