PMD1208PKB2-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PKB2-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1208PKB2-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PKB2-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PKB2-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PKB2-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 80X20MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT