PMD1208PKB1-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PKB1-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • Available: 830
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PMD1208PKB1-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PKB1-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PKB1-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PKB1-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by SUNON
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"