PMD1208PHB3-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PHB3-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1208PHB3-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PHB3-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PHB3-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PHB3-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 80X15MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT