PMD1208PHB1-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1208PHB1-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 80X15MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1208PHB1-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PHB1-A.(2).GN SUNON
    PMD1208PHB1-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1208PHB1-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 80X15MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V