PMD1207PTB3-A (2).GN.IP55 SUNON
  • Part Number: PMD1207PTB3-A (2).GN.IP55
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 70X25MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1207PTB3-A (2).GN.IP55 SUNON
    PMD1207PTB3-A (2).GN.IP55 is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1207PTB3-A (2).GN.IP55 is described as FAN AXIAL 70X25MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"