PMD1207PKV1-A.GN SUNON
  • Part Number: PMD1207PKV1-A.GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1207PKV1-A.GN SUNON
    PMD1207PKV1-A.GN SUNON
    PMD1207PKV1-A.GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1207PKV1-A.GN is described as FAN AXIAL 70X20MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"