PMD1207PKB1-A.(2).GN SUNON
  • Part Number: PMD1207PKB1-A.(2).GN
  • Manufacturer Name: SUNON
  • Description: FAN AXIAL 70X20MM 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about PMD1207PKB1-A.(2).GN SUNON
    PMD1207PKB1-A.(2).GN SUNON
    PMD1207PKB1-A.(2).GN is manufactured by SUNON and is categorized in the DC Fans category. PMD1207PKB1-A.(2).GN is described as FAN AXIAL 70X20MM 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"